اخبار و رویدادها events

پروژه آبرسانی و اقدامات شودر، در راستای مسئولیت اجتماعی برند

خلاصه :مدیریت منابع آب و آبرسانی به مناطق کمتر بهره‌مند از مهم‌ترین اولویت‌های کشور امروزه حفاظت جامع آب به عنوان مجموعه راهکارهای موثر بر بهره‌برداری و استفاده بهینه آب است.

 به خصوص در حوزه‌های شهری در بسیاری از کشورهای توسعه‌یافته و درحال توسعه مورد توجه قرار گرفته است.

بطور کلی همه فعالیت‌های مربوط به حفاظت جامع منابع آب به دو قسمت مدیریت بهره‌برداری و توزیع آب و مدیریت تقاضا و مصرف آب طبقه‌بندی می‌شود. در این راستا یکی از اهداف اصلی مورد نظر در مدیریت بهره‌برداری و توزیع آب کنترل هدررفت در تاسیسات آبرسانی و شیرآلات بهداشتی است. لذا با توجه به سهم قابل توجه هدررفت در شبکه‌های آبرسانی و شیرآلات، بخش عمده‌ای از سیاست‌های بازدارنده می‌تواند مربوط به حوزه کنترل نشت باشد.    

 

یکی از فاکتورهای اساسی تاثیرگذار بر حجم هدررفت آب نوع تجهیزات مورد استفاده و نحوه نصب آنها است. در این راستا می‌توان اذعان داشت که به استناد اطلاعات موجود در اغلب شرکت‌های آب و فاضلاب لوله‌های پلی‌اتیلنی دارای بیشترین حوادث و بیشترین میزان نشت است و شیرآلات قدیمی، خراب و کم کیفیت باعث می‌شود نه تنها صرفه‌جویی در مصرف آب اتفاق نمی‌افتد بلکه حجم زیادی از آب مصرفی بدون اینکه نیاز باشد مصرف می‌شود و به فاضلاب انتقال می‌یابد.

 

 


اقداماتی در راستای مسئولیت اجتماعی برند شودر

شیرآلات شودر از سال 1370 در زمینه‌ی تولید و عرضه شیرآلات بهداشتی با هدف خلق محصولات باکیفیت و کسب رضایت مشتریان داخلی و خارجی آغاز به فعالیت کرد، در تمام این سال‌ها فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی بخشی از اهداف شودر بوده است.

 

سال گذشته و در جشن 28 سالگی مقرر شد شودر در راستای مسئولیت اجتماعی برند و همچنین با توجه به مسئله‌ی آب در کشور که موضوعی حیاتی به حساب می‌آید؛ حمایت از آب‌رسانی به 28 نقطه کمتر بهره‌مند از شیرآلات بهداشتی را تا پایان سال 1399 بر عهده بگیرد.

 

به نقل از روابط عمومی شیرآلات شودر طرح تجهیز شیرآلات بهداشتی و دسترسی به آب سالم در مناطق کمتر بهره‌مند در قالب طرح مسئولیت اجتماعی و کمپین «تسهیل دسترسی به آب سالم با شیرآلات شودر» به پایان رسیده است.

شودر برای انتخاب این 28 نقطه از مخاطبان خود در شبکه‌های اجتماعی دعوت کرد تا با اطلاع‌رسانی خود کمک کنند مناطقی که بیش از بقیه نیاز به آب‌رسانی یا تجهیز امکانات دارند مشخص شوند و بدین ترتیب این طرح در شهرهای کرمانشاه، اردبیل، کرمان اجرایی شد.

 

شودر امیدوار است بتواند در این مسیر استوار و ثابت قدم بماند همانطور که در طول سال‌های فعالیتش همواره ثابت کرده فقط به فکر فروش محصولات خود نبوده و همواره سعی می‌کند گام‌های مثبتی برای پیشرفت جامعه و کشور بردارد.

 
 
منتشر شده در تاریخ 1399/12/16

نظر خود را ثبت کنید