اخبار و رویدادها

events

همه مطالب


عنوان رویداد

حضور شودر در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تبریز

بیست و هشتمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت ساختمان در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر تبریز برگزار شد. این نمایشگاه که در تاریخ 2 تا 5 خرداد 1402 و در زمینی با مساحت بیش از 22.200 متر مربع در فضایی مسقف برگزار شد
1402/07/04
عنوان رویداد

حضور شودر در نمایشگاه IbbI

دهمین نمایشگاه iBBi در 19 الی 21 تیر ماه 1402 در چهار راه پارک وی، هتل پارسیان استقلال برگزار گردید. این شرکت که در زمینه معرفی مارک‌های معروف در حوزه ساخت و ساز فعالیت دارد، هر ساله نمایشگاه‌هایی را برای معرفی برندهای برتر برگزار می‌کند.
1402/06/27
عنوان رویداد

حضور شودر در نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد

بیست و چهارمین نمایشگاه صنعت ساختمان از 23 تا 26 خرداد در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برگزار شد. هدف از راه اندازی این نمایشگاه، معرفی محصولات مربوط به صنعت ساختمان شامل سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، تجهیزات آشپزخانه، مصالح ساختمانی، لوله و اتصالات و سایر لوازم و دکوراسیون داخلی بوده است.
1402/06/20
عنوان رویداد

آب الفبای زندگی همه

گروه صنعتی شیرآلات شودر، در سال 1399 به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد تأسیس خود تصمیم گرفت تا با راه‌اندازی یک کمپین مسئولیت اجتماعی، 28 مدرسه را در شهرهای کرمانشاه، اردبیل، باشت و کرمان به شیرآلات بهداشتی استاندارد تجهیز کند. همچنین برند شودر متعهد شد که مسئولیت اجتماعی خود را برای استاندارد‌سازی مدارس بیشتری ادامه دهد.
1401/12/03
عنوان رویداد

جایزه با جزئیاته! (مهلت شرکت در مسابقه به پایان رسیده است.)

شرکت‌کننده‌ی عزیز مسابقه «جایزه با جزییاته»! خوب به محصولاتی که در تصاویر زیر است دقت کن و از بین گزینه‌های زیر پاسخ صحیح رو در بخش نظرات بنویس. فقط کافیه شماره‌ی گزینه‌ی درست رو در بخش نظرات بنویسی و نام و شماره تماس خودت رو وارد کنی و روی دکمه‌ی ارسال کلیک کنی.
1400/02/19
عنوان رویداد
عنوان رویداد

افتتاح موسسه خیریه آبرسانی الف ب توسط شودر

شیرآلات بهداشتی شودر اواخر سال گذشته و در تولد ۲۸ سالگی برند خود از طرحی برای تسهیل دسترسی به آب سالم با شیرآلات شودر برای ۲۸ نقطه‌ی کمتر بهره‌مند کشور پرده برداشت.
1399/12/23
عنوان رویداد
عنوان رویداد
عنوان رویداد

کتاب شودر، راهی برای صرفه جویی در مصرف آب

شودر به عنوان یکی از واحدهای صنعتی کشور علاوه بر تولید محصول باکیفیت به طور جدی به مسئولیت‌های اجتماعی خود توجه می‌کند. یکی از فعالیت‌های مهم شودر در زمینه‌ی فرهنگ‌سازی و اطلاع رسانی‌های صحیح، از طریق تدوین و انتشار کتاب شودر برای مصرف درست و بهینه‌ی آب و جلوگیری از هدر رفتن این مایه‌ی حیات است. این کتاب به واحدهای صنفی مختلف و مرتبط کمک می‌کند تا اقدامات لازم و آموزش‌های درستی داشته تا در نهایت گامی موثر برای جلوگیری از هدر رفت آب برداشته شود.
1399/12/04