اخبار و رویدادها

events

همه مطالب


عنوان رویداد
عنوان رویداد

حضور شودر در اجلاس معماری شیراز

شانزدهمین اجلاس معماری شیراز در 27 و 28 دی ماه در مرکز همایش‌های مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز برگزار شد. در این نمایشگاه که به منظور رونمایی از آخرین دستاوردهای صنعت معماری و ساخت و ساز برگزار شد، شودر نیز به عنوان یکی از برندهای مطرح حوزه تجهیزات ساختمانی (شیرآلات) حضور پیدا کرد.
1402/11/07
عنوان رویداد

حضور برند شودر در نمایشگاه میدکس

نمایشگاه بین‌المللی معماری و دکوراسیون داخلی تهران (میدکس) در تاریخ 22 تا 25 دی ماه 1402 در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد. در این نمایشگاه فعالان صنعت ساختمان آخرین دستاوردها و بهترین محصولات خود را در معرض دید علاقمندان قرار دارند.
1402/11/07
عنوان رویداد

شودر در نمایشگاه صنعت ساختمان در جزیره کیش

نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان در جزیره کیش در تاریخ 28 آذر ماه تا 1 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های کیش برگزار شد. این نمایشگاه که با نمایشگاه تجهیزات پزشکی و بیمارستان‌سازی همراه باشد، با حضور جمعی از فعالان و برندهای ایرانی برگزار شد. حضور شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات ساختمانی در این نمایشگاه نشان از آخرین دستاوردهای آن‌ها پرده برداشت. شودر از جمله برندهایی است که در این نمایشگاه حضور پیدا کرد و آخرین تولیدات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.
1402/10/09
عنوان رویداد

حضور شودر در نمایشگاه صنعت اهواز

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی (رحیم جلیلی) از برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه صنعت ساختمان، آسانسور و تاسیسات ساختمانی خبر دارد. در این نمایشگاه که به مدت 4 روز برگزار شد، 120 واحد فعال شرکت داشتند که یکی از آن‌ها برند شودر بود.
1402/09/27
عنوان رویداد

حضور شودر در نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان

بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در 18 تا 21 مهر ماه 1402 در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان، برگزار شد. در این نمایشگاه برترین برندهای تولید تجهیزات حوزه صنعت ساختمان حضور داشتند که از جمله باید به شودر به عنوان یکی از برندهای مطرح این حوزه اشاره کنیم.
1402/07/26
عنوان رویداد

حضور شودر در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران

نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران به عنوان مهم‌ترین رویداد سالانه صنایع ساختمانی برگزار شد. این ایونت یکی از نمایشگاه‌های بزرگ خاورمیانه و بزرگترین نمایشگاه کشور در این حوزه به شمار می‌رود که هر ساله میزبان بازدیدکنندگان داخلی و خارجی است.
1402/05/17
عنوان رویداد

حضور شودر در نمایشگاه IbbI

دهمین نمایشگاه iBBi در 19 الی 21 تیر ماه 1402 در چهار راه پارک وی، هتل پارسیان استقلال برگزار گردید. این شرکت که در زمینه معرفی مارک‌های معروف در حوزه ساخت و ساز فعالیت دارد، هر ساله نمایشگاه‌هایی را برای معرفی برندهای برتر برگزار می‌کند.
1402/04/22
عنوان رویداد

حضور شودر در نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد

بیست و چهارمین نمایشگاه صنعت ساختمان از 23 تا 26 خرداد در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برگزار شد. هدف از راه اندازی این نمایشگاه، معرفی محصولات مربوط به صنعت ساختمان شامل سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، تجهیزات آشپزخانه، مصالح ساختمانی، لوله و اتصالات و سایر لوازم و دکوراسیون داخلی بوده است.
1402/03/27
عنوان رویداد

حضور شودر در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تبریز

بیست و هشتمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت ساختمان در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر تبریز برگزار شد. این نمایشگاه که در تاریخ 2 تا 5 خرداد 1402 و در زمینی با مساحت بیش از 22.200 متر مربع در فضایی مسقف برگزار شد
1402/03/07