اخبار و رویدادها events

حضور شودر در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تبریز

خلاصه :نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تبریز یکی از رویدادهای برجسته در صنعت ساختمان است که فعالان این حوزه آخرین دستاوردها و جدیدترین محصولات خود را به نمایش می‌گذارند.
نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تبریز یکی از رویدادهای برجسته در صنعت ساختمان است که فعالان این حوزه آخرین دستاوردها و جدیدترین محصولات خود را به نمایش می‌گذارند. شودر از جمله برندهای ایرانی نام‌آور و با‌سابقه در این نمایشگاه حضور داشت و کلیه محصولات و جدیدترین تولیدات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.

برگزاری نمایشگاه تبریز در خرداد ماه 1403

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی صنعت ساختمان از تاریخ 8 تا 11 خرداد 1403 میزبان تولیدکنندگان تجهیزات ساختمانی از 11 استان کشور در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز بود.
این نمایشگاه توانست بازدیدکنندگان زیادی را به سمت خود جلب کرده و فرصت‌های تجاری ارزشمندی را برای شرکت‌‌کنندگان فراهم آورد.
هدف از برپایی این نمایشگاه، فراهم کردن فضایی برای آشنایی فعالان صنعت ساختمان و عموم مردم با دستاوردهای جدید شرکت‌های تولید‌کننده تجهیزات ساختمانی بود. این رویداد به بازدیدکنندگان این امکان را داد تا محصولات جدید را از نزدیک مشاهده کرده و از میزان پیشرفت برندها در تولید تجهیزات ساختمانی مطلع شوند تا بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند.

 

دستاوردهای نمایشگاه بین‌المللی تبریز برای شودر

آنچه در این نمایشگاه بیشتر به چشم می‌خورد قدم برداشتن برندهایی از جمله شودر با آخرین تکنولوژی روز دنیاست. حضور شودر در کنار سایر برندهای ایرانی و خارجی به بازدیدکنندگان که عمدتا از فعالین صنعت ساخت و ساز بودند نشان داد که محصولات این برند توانایی رقابت با تولیدات خارجی را دارد.
برقراری ارتباط با سازندگان، دست‌اندرکاران و مصرف‌کنندگان محصولات شودر و گرفتن بازخورد از مشتریان و مخاطبان از جمله دستاوردهای ما در این نمایشگاه بود.


 
منتشر شده در تاریخ 1403/03/13

نظر خود را ثبت کنید