آب الفبای زندگی همه

Summary :گروه صنعتی شیرآلات شودر، در سال 1399 به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد تأسیس خود تصمیم گرفت تا با راه‌اندازی یک کمپین مسئولیت اجتماعی، 28 مدرسه را در شهرهای کرمانشاه، اردبیل، باشت و کرمان به شیرآلات بهداشتی استاندارد تجهیز کند. همچنین برند شودر متعهد شد که مسئولیت اجتماعی خود را برای استاندارد‌سازی مدارس بیشتری ادامه دهد.

آب الفبای زندگی همه

بخشندگیِ طبیعت و دسترسی همگان به آن‏ موهبتی غیرقابل انکار و ستودنی برای همه‏ی ما محسوب می‏شود. هماهنگی اجزای طبیعت با یکدیگر منجر به حفظ تعادلی می‏شود که همه‏ی موجودات بتوانند در این جهان هستی از بخشایش آن بهره‏مند شوند.  
برند شودر با سابقه‏ای طولانی در راستای تاسیسات آبی، نقش محوری خود را با الهام از طبیعت به خوبی فرا گرفته و تلاش دارد تا دسترسی به آب و پاکیزگی را در هر نقطه از ایران بگستراند. چرا که ما اعتقاد داریم همه‏ی افراد جامعه، بخصوص کودکان این مرز و بوم که فردای ما به شرایط امروز آن‏ها وابسته است، مستحق دسترسی یکسان و قابل قبول به این مایه‏ی حیات و تمیزی و پاکیِ ناشی از آن هستند.
این برند در راستای رویکردی که دارد و به مناسبت سالگرد تأسیس خود، تصمیم گرفت برای دومین بار، گامی مهم در تجهیز شیرآلات بهداشتی مدارس بردارد و هم‏راستا با تعهدات سال‌های گذشته‏ی خود، اقدامات تأثیرگذاری را تحقق بخشد که در ادامه، گزارشی از آن را می‌خوانید.

شودر در کنار دانش‌آموزان برای رفاه بیشتر

برند شودر که حدود 30 سال است در زمینه‏ی تولید انواع شیرآلات بهداشتی استاندارد فعالیت دارد، اکنون قصد دارد که با سرمایه‌های کشور، یعنی دانش‌آموزان، همراه شده و با فعالیت‌های خیرخواهانه خود، محیط بهتری برای تحصیل آن‌ها فراهم کند.
گروه صنعتی شیرآلات شودر، در سال 1399 به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد تأسیس خود تصمیم گرفت تا با راه‌اندازی یک کمپین مسئولیت اجتماعی، 28 مدرسه را در شهرهای کرمانشاه، اردبیل، باشت و کرمان به شیرآلات بهداشتی استاندارد تجهیز کند. همچنین برند شودر متعهد شد که مسئولیت اجتماعی خود را برای استاندارد‌سازی مدارس بیشتری ادامه دهد. 

اقدامات انجام‌شده به مناسبت 30 سالگی برند شودر

30 مدرسه در سالگرد سی سالگی برند شودر در شهر‌های ایلام، شوش و بیرجند به شیرآلات استاندارد تجهیز شدند. این اقدامات، تعهد برند شودر در سال گذشته بوده که در سال 1401 به آن‌ جامه عمل پوشاند.
نوسازی سرویس‌های بهداشتی و انجام اقداماتی همچون تعویض کاشی‌ها، تعویض درب و کاسه سرویس‌ها، بازسازی لوله‌کشی آب و فاضلاب سرویس‌های بهداشتی و رنگ‌کردن دیوارها و سقف سرویس‌ها و همچنین ساخت و تعمیر آب‌خوری‌های مستقر در حیاط و تعویض شیرآلات از اقدامات دیگر شودر بوده که در این مدارس پیاده‌سازی شده ‌است. این اقدامات تا کنون ضمن تاثیر بر صرفه جویی در مصرف آب، موجب بهبود سطح بهداشت در 58 مدرسه در استان‏های مختلف شده است.
اکنون حدود 9000 دانش‌آموز عزیز این سرزمین، می‌توانند از امکانات بهتری در مدرسه استفاده کنند. برای انجام این اقدامات حدود 50 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده و 7 نماینده فروش برند شودر، مشارکت و همکاری کرده‌اند.
آنگونه که بخشندگی طبیعت همچنان پابرجاست، راه شودر برای بالا بردن سطح کیفی بهداشت و برخورداری مدارس بیشتری از شرایط و تجهیزات بهداشتی مناسب، نیز ادامه خواهد داشت.