چطور از شیرالات خانه‌مان نگهداری کنیم؟

خلاصه :شیرآلات مختلف هم مثل بقیه قسمت‌های هر خانه‌ای نیاز به نگهداری دارند. شیرآلات را چطور تمیز کنیم؟ چطور مطمئن شویم که سالم هستند؟ در این مطلب بخوانید:

چه در یک ویلای بزرگ زندگی کنیم و چه خانه‌مان به یک آپارتمان پنجاه متری خلاصه شود، همه ما با شیرآلات سر و کار داریم. در روز، ده‌ها بار ممکن است کارمان به شیرآلات خانه گره بخورد. مثلا وقت شستن میوه، دوش گرفتن یا شستن دست‌ها بعد از یک روز کاری. کیفیت و سلامت شیرآلات در مدیریت زمان؛ دوش گرفتن، شستشوی دست و حتی حال ما تاثیرگذار است. (چه کسی دوست دارد هر روز با شیرهای خراب سر و کله بزند؟) علاوه بر این، شیرآلات سالم و استاندارد مصرف آب را هم بهینه می‌کنند و دیگر لازم نیست نگران هدر رفتن آب باشید. با رعایت چند نکته کوچک، می‌توانید مطمئن باشید که شیرآلات منزلتان حالا حالاها سالم خواهند ماند:

شیرآلات آشپزخانه، پرمصرف و حساس

شیر آشپزخانه که معمولا روی سینک قرار دارد، وقت آشپزی، شستن دست، شستن میوه و... استفاده می‌شود و می‌توان آن را یکی از پرمصرف‌ترین شیرآلات منزل نامید. نگهداری از این شیرآلات اما اگر به شکلی دقیق و مرتب انجام شود خیلی آسان است. با یک پارچه نرم و سرکه رقیق شده، همه جای آن را تمیز کنید و مطمئن شوید که خشک شده تا لکه رویش باقی نماند. شوینده‌های خیلی قوی می‌توانند به شیرآلات شما آسیب بزنند. البته سریِ بیزانس طلایی شیرآلات شودر با خاصیت PVD یعنی آبکاری مخصوص در محیط خلا ، در مقابل هر شوینده‌ای مقاوم هستند. از سلامت کارتریج شیر هم مطمئن شوید چون یک کارتریج خراب یعنی هدر رفتنِ آب. برای دیدن شیرآلات سری بیزانس طلایی شودر اینجا کلیک کنید.

کار را به کاردان بسپارید!

حتی اگر از نصب و تعمیر شیرآلات سر در میاورید، بهتر است تعمیر و باز کردن شیرآلات خانه را به تکنیسین بسپارید. شیرهای اهرمی، با وجود این که ماندگاری بیشتری دارند و راحت‌تر استفاده می‌شوند، حتما باید توسط متخصص تعمیر بشوند. شودر با تضمین کیفیت و همچنین ضمانت محصولاتش، همیشه مراقب جزئیات و تجربه شما از شیرآلات هست.  (برای تعمیر یا بررسی شیرآلات شودر به صفحه شودر سرویس سر بزنید و آدرس نمایندگی‌های شودر را ببینید).

نگهداری و حفظ آب را فراموش نکنید

بعضی از شیرآلات منزل، به دلیل استفاده خاصشان بیشتر آب مصرف می‌کنند و به همین نسبت باید بیشتر حواستان به مصرف آب باشد. شیرآلاتی انتخاب کنید که دوستدار محیط زیست هستند. کارتریج، مغزی و واشر را هم سالم نگه دارید تا آب هدر نرود. سردوش‌های ثابت و متحرک شودر مجهز به تکنولوژی Air یا ترکیب ذرات آب و هوا هستند.‌
‌این تکنولوژی آب خارج شده از سردوش را بعد از ترکیب با هوا به صورت پودر و با فشاری یکنواخت بیرون می‌دهد و علاوه بر کاهش مصرف آب و مراقبت از محیط زیست، استحمام لذت‌بخشی را به ارمغان می‌آورد. همچنین تمام شیرآلات سرامیکی، هم دوام و ماندگاری بیشتری دارند هم در مصرف آب به صرفه‌تر هستند.

منتشر شده در تاریخ 1398/03/26

نظرات | نظر خود را ثبت کنید

نظر خود را ثبت کنید