وبلاگ

Blog


همه مطالب


یلدای 1399 شودر

یلدای 1399 شودر

یلدای امسال اگرچه متفاوت بود اما پشت ما در مجموعه شودر به حضور تیمی سخت کوش و دلسوز گرم بود. خانواده شودر در این روزهای سخت هم نشان دادند که با هم همراه هستند و سعی می‌کنند در هر شرایطی لحظه‌های خوبی را ساخته و به آینده‌ای روشن امید داشته باشند. یلدا بهانه‌ای شد برای اینکه به همکاران خود در شرکت شودر یادآوری کنیم، بدون همراهی آنها طی کردن این مسیر دشوار ممکن نبود و قدردان حضورشان هستیم. شودر برای تمام مردم جهان آرزوی سلامتی و شادی دارد و امیدواریم یلدای سال بعد، از تمام سختی‌های این روزها گذشته باشیم، دوباره دور هم جمع شویم و یلدا را جشن بگیریم.
1399/10/13
کسب عنوان برند محبوب مردمی و واحد نمونه استاندارد سال 1399توسط شودر

کسب عنوان برند محبوب مردمی و واحد نمونه استاندارد سال 1399توسط شودر

بار دیگر شودر به پشتوانه اعتماد شما موفق به کسب عنوان برند محبوب مردمی و واحد نمونه استاندارد سال 1399 شد. مطمئنن این مهم بدون حمایت شما و بی تلاش شبانه روزی اعضای خانواده بزرگ شودر محقق نمی‌شد. خدمتگذاری به شما عزیزان و اعتماد شما را افتخار خود می‌دانیم و تلاش می‌کنیم تا لحظه به لحظه برای بهبود کیفیت محصولات و خدمات خود رو به جلو گام برداریم. هدف شودر تولید محصولاتی مرغوب و به صرفه برای مخاطب و همچنین محصولی دوستدار محیط زیست است. این روزها که مصرف درست آب و صرفه‌جویی دارای اهمیت بسیاری است، وجود ابزار و تجهیزات مناسب که در مسیر مصرف درست، ما را یاری کند یکی از نکات مهم است. شودر سعی داشته تا محصولی مورد پسند کاربران و محبوب برای مخاطبین تولید کند و از طرفی دیگر تمامی استانداردهای لازم برای طراحی و تولید کالای با کیفیت را به کار بندد. خوشحالیم که در این مسیر مارا یاری و همراهی می‌کنید و حمایت خود را از محصول باکیفیت ایرانی دریغ نکرده‌اید. شودر تلاش داشته تا با تولید محصول مناسب پاسخگوی نیاز شما و قدردان اعتمادتان باشد.
1399/09/24
عیدانه به عاملین فروش شودر

عیدانه به عاملین فروش شودر

همزمان با فرا رسیدن نوروز ۹۹ و آغاز بهار طبیعت و به پاس همراهی و تلاش‌های عاملین فروش شیرآلات شودر به عنوان اعضای مهم و تاثیرگذار خانواده بزرگ شودر، عیدانه‌ای به این عزیزان اهدا شد.
1399/01/05
شودر ۲۸ ساله شد!

شودر ۲۸ ساله شد!

مفتخریم که از ۲۲ اسفند ۱۳۷۰ در کنار شما هستیم. اکنون در جشن ۲۸ سالگی شودر قصد داریم در راستای مسئولیت اجتماعی برند و با توجه به مسئله‌ی حیاتیِ کمبود آب در کشور، حمایت از آب‌رسانی به ۲۸ نقطه یا تجهیز ۲۸ مدرسه‌ی کمتر بهره‌مند از شیرآلات بهداشتی را تا پایان سال ۱۳۹۹ بر عهده بگیریم. شما می‌توانید با معرفی نقاط یا مدارس محروم در این راه ما را یاری کنید. کافی است اگر مدارس و مناطق کمتر بهرمندی در سطح کشور می‌شناسید، اطلاعات آن را در بخش نظرات این مطلب با ما به اشتراک بگذارید. ما نیز به رسم تشکر به تعدادی از شما عزیزان هدایایی تقدیم خواهیم کرد.
1398/12/25
روز مهندس مبارک

روز مهندس مبارک

مهندسین همیشه راهی خلق می‌کنند. در روز مهندس به سراغ مهندسین خلاق و سخت‌کوش شودر رفتیم تا با یک قدردانی کوچک، روزشان را تبریک بگوییم. ‌‌روز مهندس مبارک!
1398/12/10
چگونه با وجود تغییرات اقلیمی، قدردان آب باشیم

چگونه با وجود تغییرات اقلیمی، قدردان آب باشیم

تغییرات اقلیمی در سالهای اخیر باعث شده تا بحث کم‌آبی به شکل جدی‌تری پیگیری شود. در همین راستا آقای احمدی، نماینده فروش محصولات شودر در اصفهان از شیرآلات شودر، تاثیر پرلاتورهای کاهنده مصرف آب و نقش کمپین «قدردان آب باشیم» در بهبود الگوی مصرف آب صحبت می‌کند.
1398/12/04
شیرآلات «شودر» واحد نمونه استاندارد
بازدید عاملین فروش مشهد از کارخانه و شوروم شودر

بازدید عاملین فروش مشهد از کارخانه و شوروم شودر

در اولین روزهای زمستان ۹۸، کارخانه شودر میزبان گروهی از عاملین فروش شودر در مشهد بود. همراهان عزیز مشهدی شودر، ضمن حضور در کارخانه و بازدید از مراحل مختلف تولید محصولات، با مدیریت محترم مجموعه به گفتگو نشستند و به بحث و تبادل نظر پرداختند.
1398/10/10
بازدید عاملین فروش شیراز از شو روم و کارخانه شودر

بازدید عاملین فروش شیراز از شو روم و کارخانه شودر

آخرین روزهای آذر ماه، شرکت شودر در شو روم و کارخانه خود، میزبان جمعی از عاملین فروش شهر شیراز بود. عاملین فروش پس از یک نشست گرم و صمیمی با حضور اعضای هیئت مدیره شودر و گفتگو و تبادل نظر در ارتباط با مسائل مختلف عاملین و اهداف شرکت شودر، از کارخانه کارخانه شیرآلات شودر بازدید کردند.
1398/10/03
شب یلدا در کنار کارکنان شودر

شب یلدا در کنار کارکنان شودر

شب یلدا بهونه خوبی برای دور هم جمع شدن و شب نشینی در کنار خانواده و دوستانه. به بهانه این شب قشنگ، سراغ همکاران عزیزمون در کارخانه شودر رفتیم و ازشون پرسیدیم: دوست دارید در بلندترین شب سال کنار چه کسی باشید؟ راستی؛ شما چطور؟ دوست دارید شب یلدا رو کنار چه کسی بگذرونید؟
1398/09/30