وبلاگ

Blog


همه مطالب


۲۰ ثانیه برای حفظ زمین

۲۰ ثانیه برای حفظ زمین

در روزهای شیوع کرونا که دست‌های خود را مرتب با آب و صابون می‌شوییم، علاوه بر حفظ سلامتی خود باید مراقب زمین و منابع آبی آن هم باشیم.
1399/02/03
کنترل کیفیت دقیق و توجه به جزئیات در شیرآلات شودر

کنترل کیفیت دقیق و توجه به جزئیات در شیرآلات شودر

دقت و نگاه دقیق به جزئیات است که یک محصول را از دیگر محصولات بازار متمایز می‌کند. در قدم بعدی، کیفیت باعث ماندگار شدن محصول و برند می‌شود. در خلق شیرآلات شودر علاوه بر اینکه توجه به جزئیات مهم است، چندین مرحله کنترل کیفیت نیز انجام می‌شود.‌ ‌در این ویدیو آقای ایمانیان عامل فروش محصولات شودر در اصفهان بیشتر در رابطه با این موضوع توضیح می‌دهند.
1399/01/20
عیدانه به عاملین فروش شودر

عیدانه به عاملین فروش شودر

همزمان با فرا رسیدن نوروز ۹۹ و آغاز بهار طبیعت و به پاس همراهی و تلاش‌های عاملین فروش شیرآلات شودر به عنوان اعضای مهم و تاثیرگذار خانواده بزرگ شودر، عیدانه‌ای به این عزیزان اهدا شد.
1399/01/05
شودر ۲۸ ساله شد!

شودر ۲۸ ساله شد!

مفتخریم که از ۲۲ اسفند ۱۳۷۰ در کنار شما هستیم. اکنون در جشن ۲۸ سالگی شودر قصد داریم در راستای مسئولیت اجتماعی برند و با توجه به مسئله‌ی حیاتیِ کمبود آب در کشور، حمایت از آب‌رسانی به ۲۸ نقطه یا تجهیز ۲۸ مدرسه‌ی کمتر بهره‌مند از شیرآلات بهداشتی را تا پایان سال ۱۳۹۹ بر عهده بگیریم. شما می‌توانید با معرفی نقاط یا مدارس محروم در این راه ما را یاری کنید. کافی است اگر مدارس و مناطق کمتر بهرمندی در سطح کشور می‌شناسید، اطلاعات آن را در بخش نظرات این مطلب با ما به اشتراک بگذارید. ما نیز به رسم تشکر به تعدادی از شما عزیزان هدایایی تقدیم خواهیم کرد.
1398/12/25
رعایت بهداشت در جلوگیری از بیماری‌های ویروسی

رعایت بهداشت در جلوگیری از بیماری‌های ویروسی

این روزها، که فصل سرماخوردگی است و بیماری‌های ویروسی به اوج خودشان رسیده‌اند، رعایت بهداشت یکی از دغدغه‌های بزرگ همه ما شده. در این پست قصد داریم به نحوه رعایت بهداشت به قصد مقابله با بیماری‌های ویروسی بپردازیم.
1398/12/20
شیرآلات چگونه شودر در کلاس جهانی طراحی و تولید می‌شوند؟

شیرآلات چگونه شودر در کلاس جهانی طراحی و تولید می‌شوند؟

برای اینکه شیرآلات در کلاس جهانی طراحی و تولید شوند، تیم تحقیق و توسعه شودر به طور دقیق نیازهای مشتریان و همچنین تکنولوژی‌های جدید و به‌روز صنعت شیرآلات دنیا را بررسی می‌کند. ‌ ‌آقای باغی، عامل فروش محصولات شودر در اصفهان بیشتر در رابطه با این موضوع صحبت می‌کند.
1398/12/19
چگونه از شر رسوب سردوش ‌حمام خلاص شویم - قسمت اول

چگونه از شر رسوب سردوش ‌حمام خلاص شویم - قسمت اول

خسته از یک روز سخت زیر دوش می‌روی به امید نوازش و ماساژ رهایی‌بخش و جریان احیاگر قطرات آب اما، یک جای کار می‌لنگد. اول فکر می‌کنی مشکل از فشار آب باشد اما وقتی سرت را بالا می‌آوری و به سردوش نگاه می‌کنی، می‌مفهمی مشکل از جای دیگری نشات گرفته! به خصوص با توجه به کیفیت سیستم تصفیه و انتقال آب در شهرهای بزرگ، سردوش‌ها، از هر نوع و شکلی که باشند، دیر یا زود ممکن است رسوب بگیرند و در آرامش شما خلل ایجاد کنند. خوشبختانه، این مشکل راه حلی آسان دارد. برای از بین بردن رسوب سردوش‌های دارای نازل سیلیکونی نیاز به مواد شیمیایی و صنعتی ندارید. تنها کافی است سردوش را از دوش جدا کنید و آن را برای مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در محلول آب و سرکه قرار دهید. بعد هم آن را مجددا سر جایش باز گردانید و از جریان منظم و یکنواخت قطرات آب لذت ببرید. در ویدیوی زیر، نحوه تمیز کردن سردوش دوش‌های توکار روگن را برای شما به تصویر کشیده‌ایم.
1398/08/15
توصیه‌هایی برای خانه‌تکانی سرویس بهداشتی

توصیه‌هایی برای خانه‌تکانی سرویس بهداشتی

معمولا سرویس بهداشتی آخرین جایی است که خانه‌تکانی به آن می‌رسد. بخشی از این به تاخیر انداختن به خاطر سختی کار است و بخشی هم به خاطر اینکه این بخش خانه زودتر کثیف می‌شود و ساکنان تمیز کردن آن را برای دقایق آخر می‌گذارند، تا هنگام سال نو کاملا تمیز باشد. از حق نگذریم؛ تمیز کردن سرویس بهداشتی واقعا کار دشواری است. زنگ‌زدگی‌های سمج روی سرامیک که به نظر می‌رسد قصد پاک شدن ندارند و لکه‌های روی شیرآلات که ظاهرشان را کدر و کهنه کرده‌اند. در این مطلب قصد داریم راه‌ها و رمز و رازهای نظافت آسان‌تر سرویس بهداشتی را با هم مرور کنیم.
1398/12/14
روز مهندس مبارک

روز مهندس مبارک

مهندسین همیشه راهی خلق می‌کنند. در روز مهندس به سراغ مهندسین خلاق و سخت‌کوش شودر رفتیم تا با یک قدردانی کوچک، روزشان را تبریک بگوییم. ‌‌روز مهندس مبارک!
1398/12/10
چگونه با وجود تغییرات اقلیمی، قدردان آب باشیم

چگونه با وجود تغییرات اقلیمی، قدردان آب باشیم

تغییرات اقلیمی در سالهای اخیر باعث شده تا بحث کم‌آبی به شکل جدی‌تری پیگیری شود. در همین راستا آقای احمدی، نماینده فروش محصولات شودر در اصفهان از شیرآلات شودر، تاثیر پرلاتورهای کاهنده مصرف آب و نقش کمپین «قدردان آب باشیم» در بهبود الگوی مصرف آب صحبت می‌کند.
1398/12/04