وبلاگ

Blog


همه مطالب


آبکاری یا آب بندی شیرآلات

آبکاری یا آب بندی شیرآلات

در حقیقت پیش از اینکه شما اقدام به خرید شیرآلات بهداشتی کنید. انواع شیرآلات در طی پروسه‌ی ساخت آب کاری می‌شوند و محصول کامل در فروشگاه‌ها قرار می‌گیرد. این آبکاری شیرآلات است که این میزان از تنوع در رنگ و حتی میزان تیرگی و روشنی رنگ محصول، مات یا براق بودن شیرآلات و ... را مشخص می‌کند و ما این میزان از تنوع را مدیون آبکاری شیرآلات هستیم.
1399/08/01
چند نکته راجع به خرید شیرآلات ارزان

چند نکته راجع به خرید شیرآلات ارزان

روشن است که یک محصول به دلیل ارزان یا گران بودن، در گروه محصولات خوب یا بد قرار نمی‌گیرد و هستند محصولات گرانی که خیلی زود از کار می افتند و خریدشان کاملا اشتباه است و یا محصولاتی که با اینکه قیمت پایین تری دارند اما باکیفیت‌اند. بهتر است قبل از اینکه بگویید می‌خواهید اقدام به خرید شیرآلات ارزان کنید تصمیم بگیرید شیرآلات باکیفیت بخرید.
1399/07/15
انواع روشویی های سرویس بهداشتی

انواع روشویی های سرویس بهداشتی

از جمله تجهیزاتی که اهمیت زیادی دارند و باید در انتخاب آنها دقت زیادی به خرج داد روشویی سرویس بهداشتی است. همزمان که ظاهر و مدل روشویی سرویس بهداشتی دارای اهمیت است ابعاد روشویی سرویس بهداشتی، جنس روشویی و مواردی از این دست دارای اهمیت ویژه‌ای هستند.
1399/07/15
چگونه سرویس بهداشتی زیبا و شیک داشته باشیم؟

چگونه سرویس بهداشتی زیبا و شیک داشته باشیم؟

این روزها داشتن یک سرویس بهداشتی زیبا و شیک هم به دغدغه ی انسان معاصر تبدیل شده است. درست است که دکوراسیون داخلی خانه و اتاق ها و آشپزخانه بیش از هر چیزی در معرض دید است و شما بیشتر در این فضاها قرار دارید اما سرویس بهداشتی هم نباید نادیده گرفته شود و باید چیدمان، نظم و دکوراسیون سرویس بهداشتی هم متناسب با دیگر بخش های خانه باشد.
1399/06/23
نکات خرید شیرآلات حمام

نکات خرید شیرآلات حمام

مانند خرید هر محصولی دیگر در زمان انتخاب شیر حمام باید به جنس آنها دقت کنید. شیرآلات انتخابی باید مقاوم و درعین حال زیبا باشند. جنس شیرآلات مرغوب و باکیفیت عموما از جنس برنج هستند.روشن است پرکاربردترین تجهیزات در حمام شیرآلات حمام هستند و بدون شیرآلات این بخش خانه کاملا بلااستفاده است. پس باید در انتخاب شیرآلات حمام به شدت دقت کنید تا محصولی که انتخاب و خریداری می‌کنید با این شرایط سازگار باشد.
1399/06/23
انواع شیرآلات آشپزخانه

انواع شیرآلات آشپزخانه

این روزها که داشتن یک آشپزخانه ی شیک و زیبا مهم و ضروری شده است و دکوراسیون آشپزخانه مورد توجه قرار می گیرد انتخاب شیرآلات آشپزخانه ای که علاوه بر کارایی خوب و مناسب زیبا هم باشد دارای اهمیت است.
1399/06/16
دکوراسیون آشپزخانه مدرن

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

فکر می­ کنید چه چیزهایی در زیبایی دکوراسیون داخلی بخش ­های مختلف خانه شما تاثیر دارد؟ شاید گمان کنید فقط مواردی همچون مبلمان است که در دکوراسیون خانه مهم و موثر است. ولی خوب است بدانید تجهیزات و وسایل مختلف و مورد استفاده در هر قسمت خانه مثل شیرآلات بهداشتی بر نوع دکوراسیون تاثیر مستقیم و یا حتی غیر مستقیم دارد.
1399/06/01
یک روش ساده برای تمیز کردن رسوب شیرآلات

یک روش ساده برای تمیز کردن رسوب شیرآلات

روش ها و محصولات خانگی و یا صنعتی مختلفی برای پاک کردن رسوب شیرآلات وجود دارند و با چند ماده و روش ساده مثل استفاده از محلول سرکه می توان به راحتی ظاهر شیرآلات را مثل روز اول براق و تمیز کرد.
1399/05/29
راه های جلوگیری از هدر رفتن آب
خانه‌ای زیبا و مدرن با شیرآلات توکار شودر

خانه‌ای زیبا و مدرن با شیرآلات توکار شودر

این روزها شیرآلات توکار پرطرفدارند؛ چرا که ظاهری زیبا و مدرن دارند و برای سرویس‌های بهداشتی و حمام‌های با فضای کم‌تر مناسبند. در این ویدیو با آقای اژدری، از عاملین فروش شیرآلات شودر در شهر یزد، درباره‌ی شیرآلات توکار شودر صحبت می‌کنند.
1399/03/24