وبلاگ

Blog


همه مطالب


تعویض سینک ظرفشویی

تعویض سینک ظرفشویی

آخرین باری که به سینک ظرفشویی قدیمی آشپزخانه فکر کرده‌اید کی بود؟ آخرین باری که فکر کردید این سینک پس از سال‌ها استفاده حالا ظاهر چندان خوبی ندارد و یا به علت نصب نادرست و یا انتخاب نامناسب، استفاده از آن ممکن نیست و دلتان خواسته که سینک ظرفشویی را تعویض کنید. اگر شما هم به ایجاد چنین تغییری در آشپزخانه فکر می‌کنید و به دنبال تعویض سینک آشپزخانه خود هستید با ما همراه باشید. در این مقاله به نکات مهم مربوط به تعویض سینک ظرفشویی و انتخاب محصول مناسب اشاره می‌شود.
1399/11/25
رنگ سال در دکوراسیون داخلی

رنگ سال در دکوراسیون داخلی

اگر شما هم جزو آن افرادی هستید که به چیدمان و دکوراسیون محیطی که در آن کار یا زندگی می‌کنید اهمیت می‌دهید، این مقاله را تا انتها بخوانید، زیرا قصد داریم نکات مختلفی را راجع به رنگ سال و دکوراسیون متناسب با آن را برایتان بگوییم.
1399/11/20
خرید آنلاین محصولات شودر

خرید آنلاین محصولات شودر

شرکت صنایع توسعه ساختمان آروشا (شیرآلات شودر) در خصوص خرید محصولات شودر از سایت‌ها و پلتفرم‌هایی که مورد تایید این شرکت نیستند، مسئولیتی قبول نمی‌کند.
1399/11/19
تمیز کردن سریع و آسان حمام

تمیز کردن سریع و آسان حمام

نظافت حمام و تجهیزات آن هم مانند بقیه بخش‌های خانه قواعد و قوانین خاص خود را دارد که رعایت آن‌ها به بهتر و سریع‌تر تمیز شدن محیط و همچنین افزایش طول عمر تجهیزات حمام کمک ویژه‌ای می‌کند. اگر به دنبال راه‌های ویژه و سریع برای تمیز کردن حمام و تجهیزات مختلف آن هستید در این مقاله همراه ما باشید.
1399/11/11
شیرآلات چشمی، محافظ مصرف آب

شیرآلات چشمی، محافظ مصرف آب

تحقیقا نشان داده است که استفاده از ابزار و تجهیزات مناسب می‌تواند در کاهش مصرف آب موثر باشد و این تلاش و حرکت جمعی می‌تواند برای ذخیره ی آب برای آیندگان و جلوگیری از ایجاد بحران آب قدم موثری باشد.
1399/10/27
چکه کردن شیرآلات بهداشتی

چکه کردن شیرآلات بهداشتی

اگر تا به حال برایتان پیش آمده که صدای چک چک قطرات آب که از شیرآلات بر کف سینک یا روشویی می چکد باعث از بین رفتن تمرکزتان شود و اعصاب‌تان را خرد کند و یا فکر هدر رفتن آب باعث نگرانی‌تان است خواندن این مقاله می‌تواند کمک خوبی به شما کند.
1399/10/22
تبدیل آشپزخانه قدیمی به آشپزخانه مدرن

تبدیل آشپزخانه قدیمی به آشپزخانه مدرن

زیبایی آشپزخانه به معنای استفاده از ابزار و وسایل گران‌قیمت در آشپزخانه نیست بلکه طراحی داخلی متناسب و در عین حال ساده می‌تواند به شما در داشتن آشپزخانه‌ای خاص کمک کند. اگر آشپزخانه شما سال‌هاست که رنگ تغییر را به خود ندیده است و به دنبال ایجاد کمی تغییر و تنوع هستید تا آشپزخانه قدیمی تان به یک آشپزخانه مدرن تبدیل شود شاید راهکارهای این مقاله به شما در ایجاد تغییرات مناسب کمک کند.
1399/10/20
​راهنمای نگهداری و نظافت سینک ظرفشویی _ بخش اول

​راهنمای نگهداری و نظافت سینک ظرفشویی _ بخش اول

آشپزخانه‌ی هر خانه‌­ای یکی از مهم­ترین بخش­‌های آن است که باید مورد توجه بسیاری قرار گیرد. یکی از مواردی که باعث اهمیت بسیار زیاد این بخش خانه می­‌شود، ارتباط مستقیم نظافت آشپزخانه با سلامت اهالی خانه است. روشن است هرچه موارد بهداشتی و نظافت آشپزخانه بیشتر رعایت شود، سلامت افراد خانواده نیز کمتر در معرض خطر قرار می­‌گیرد.
1399/10/16
آموزش صرفه جویی در مصرف آب به کودکان

آموزش صرفه جویی در مصرف آب به کودکان

همانطور که همه‌ی ما می‌دانیم آب مایه‌ی حیات و یکی از مهم‌ترین دارایی‌های این جهان است. بدون آب هیچ موجود زنده‌ای قادر به ادامه زندگی نیست و امروزه کمتر کسی وجود دارد که نسبت به اهمیت و تاثیر آب در زندگی انسان بی‌اطلاع باشد. اما برخی از انسان‌ها به دلایل مختلف همچون کم‌توجهی، عدم آموزش درست و مواردی از این دست نسبت به مصرف درست آب رفتار مناسبی نشان نمی‌دهند.
1399/10/15
یلدای 1399 شودر

یلدای 1399 شودر

یلدای امسال اگرچه متفاوت بود اما پشت ما در مجموعه شودر به حضور تیمی سخت کوش و دلسوز گرم بود. خانواده شودر در این روزهای سخت هم نشان دادند که با هم همراه هستند و سعی می‌کنند در هر شرایطی لحظه‌های خوبی را ساخته و به آینده‌ای روشن امید داشته باشند. یلدا بهانه‌ای شد برای اینکه به همکاران خود در شرکت شودر یادآوری کنیم، بدون همراهی آنها طی کردن این مسیر دشوار ممکن نبود و قدردان حضورشان هستیم. شودر برای تمام مردم جهان آرزوی سلامتی و شادی دارد و امیدواریم یلدای سال بعد، از تمام سختی‌های این روزها گذشته باشیم، دوباره دور هم جمع شویم و یلدا را جشن بگیریم.
1399/10/13