وبلاگ

Blog


همه مطالب


شودر، شیرآلاتی زیبا با کارایی فوق العاده

شودر، شیرآلاتی زیبا با کارایی فوق العاده

یکی از تفاوت‌های شیرآلات شودر با دیگر برندها علاوه بر زیبایی، طراحی خاص و ویژه‌ی آن است. برای مثال شیر دانته به دلیل طراحی ویژه خود رسوب پذیری بسیار کمتری دارد. این شیر دارای مقاومت بالا در دما و فشار زیاد است و وجود پرلاتور در کاهش مصرف آب تاثیر ویژه‌ای دارد. جناب آقای شیری عامل فروش استان یزد درباره این نوع شیرآلات توضیحات بیشتری می‌دهند.
1399/09/23
خانه‌ای زیبا و مدرن با شیرآلات توکار شودر

خانه‌ای زیبا و مدرن با شیرآلات توکار شودر

این روزها شیرآلات توکار پرطرفدارند؛ چرا که ظاهری زیبا و مدرن دارند و برای سرویس‌های بهداشتی و حمام‌های با فضای کم‌تر مناسبند. در این ویدیو با آقای اژدری، از عاملین فروش شیرآلات شودر در شهر یزد، درباره‌ی شیرآلات توکار شودر صحبت می‌کنند.
1399/04/25
شیرآلات شودر، رقیب قدرتمند برندهای خارجی

شیرآلات شودر، رقیب قدرتمند برندهای خارجی

اگر بخواهید شیرآلاتی را خریداری کنید که کیفیتی بالا داشته باشند و در عین حال قیمت‌شان هم مناسب باشد، احتمالا به دنبال محصولات ایرانی خواهید گشت که در کیفیت و زیبایی با محصولات خارجی رقابت کنند. عامل فروش شودر، آقای مسعود فندرسکی در استان اصفهان، از تجربه‌ی خود در مورد ارائه خدمات مشاوره و معرفی به خریداران مشکل‌پسند شیرآلات، می‌گوید و شودر را انتخابی مناسب به شمار می‌آورد؛ برای آنان که قیمت، کیفیت و زیبایی را توامان در خرید شیرآلات در نظر می‌گیرند.
1399/04/07
‌جزئیات، کیفیت را می‌سازد

‌جزئیات، کیفیت را می‌سازد

کیفیت باعث دوام محصول و دوام نام تولید کننده‌ی آن محصول است. محصولات شودر از هشت مرحله‌ی کنترل کیفی عبور می‌کنند. استفاده از قطعات باکیفیت یکی از ویژگی‌های این محصولات است. در این ویدیو آقای دهقان، یکی از عاملین فروش شودر، با سال‌ها تجربه در این زمینه درباره‌ی اهمیت استفاده از پرلاتور با کیفیت صحبت می‌کنند‌.
1399/02/10
معماران و سازندگان، مشتریان مهم شودر هستند

معماران و سازندگان، مشتریان مهم شودر هستند

‌بخش مهمی از مشتریان شودر را معماران و سازندگان تشکیل می‌دهند، افرادی که بیشتر به دنبال ایده‌های مدرن و خلاقند. کیفیت، تنوع ظاهری و گارانتی ۶ ساله محصولات شودر باعث شده تا معماران و سازندگان با خیال راحت از شیرآلات شودر در پروژه‌ها و کارهایشان استفاده کنند. ‌ویدیوی آقای افضلی عامل فروش محصولات شودر در یزد در این باره است.
1399/02/01
کنترل کیفیت دقیق و توجه به جزئیات در شیرآلات شودر

کنترل کیفیت دقیق و توجه به جزئیات در شیرآلات شودر

دقت و نگاه دقیق به جزئیات است که یک محصول را از دیگر محصولات بازار متمایز می‌کند. در قدم بعدی، کیفیت باعث ماندگار شدن محصول و برند می‌شود. در خلق شیرآلات شودر علاوه بر اینکه توجه به جزئیات مهم است، چندین مرحله کنترل کیفیت نیز انجام می‌شود.‌ ‌در این ویدیو آقای ایمانیان عامل فروش محصولات شودر در اصفهان بیشتر در رابطه با این موضوع توضیح می‌دهند.
1399/01/20
ارتباطی موثر و طولانی با مشتریان

ارتباطی موثر و طولانی با مشتریان

یک برند خوب و معتبر با ارائه‌ی محصولات باکیفیت ارتباطش را با مشتریان شروع و بعد به وسیله خدمات پس از فروش این ارتباط را حفظ می‌کند. تمام محصولات شودر از شش سال خدمات پس از فروش برخوردارند و این گارانتی مختص یک یا دو قطعه از شیرآلات نیست، بلکه کل محصول شامل گارانتی می‌شود. آقای فدایی عامل فروش محصولات شودر در اصفهان بیشتر در رابطه با این موضوع توضیح می‌دهد.
1398/11/13
شیرآلات طلایی شودر با رنگ ماندگار

شیرآلات طلایی شودر با رنگ ماندگار

شیرهای طلایی و طلامات شودر با استفاده از تکنولوژی PVD یعنی لایه‌نشانی تحت خلاء رنگ‌آمیزی می‌شود، به همین دلیل در برابر خط و خش و شوینده‌ها بسیار مقاومند. آقای پرتوی نماینده فروش شودر در شهر تبریز درباره این موضوع بیشتر توضیح می‌دهد.
1398/10/21
چگونه طول عمر شیرآلات را افزایش دهیم؟

چگونه طول عمر شیرآلات را افزایش دهیم؟

مواد اولیه بدون ناخالصی، ضخامت آبکاری بالاتر از حالت استاندارد و بسیاری عوامل دیگر باعث بالا رفتن طول عمر شیرآلات شودر شده است. ‌آقای جلیلی عامل فروش شودر در تبریز در این ویدیو از عوامل موثر در افزایش طول عمر شیرآلات شودر صحبت می‌کند.
1398/09/30
آیا شیرآلات رنگی، تغییر رنگ می‌دهند؟

آیا شیرآلات رنگی، تغییر رنگ می‌دهند؟

شیر آشپزخانه ایتن که در 13 رنگ تولید می‌شود، بیشترین تنوع رنگ را در بین شیرآلات دارد. در این ویدیو، آقای بهادر نماینده شودر در تبریز توضیح می‌دهد که چرا این شیرآلات، تغییر رنگ نمی‌دهند و در برابر شرایط محیطی مقاوم هستند.
1398/09/19