همه مطالب


عنوان رویداد

حضور شودر در ششمین گردهمایی iBBi

ششمین گردهمایی سازندگان و معماران ساختمان‌های مارک‌دار روزهای ۷ و ۸ مهرماه با حضور شودر و جمعی از مطرح‌ترین برندهای حوزه‌ی ساخت و ساز در کشور در سالن اجلاس سران برگزار شد. در بخش نمایشگاه این رویداد، شرکت‌کنندگان به معرفی تازه‌ترین دستاوردهای خود در حوزه‌هایی چون تجهیزات آشپزخانه، شیرآلات، حمام و سرویس بهداشتی و دکوراسیون داخلی منزل پرداختند. مجموعه‌ی «ساختمان‌های مارک‌دار ایران» که به اختصار iBBi خوانده می‌شود، با هدف جمع‌آوری و متمرکز کردن اطلاعات سازه‌های به‌نام ایرانی، معرفی معماران و سازندگان این سازه‌ها و محصولات ایرانی شاخص به‌کاررفته در آنها فعالیت می‌کند.
1398/07/17
عنوان رویداد
عنوان رویداد

شودر؛ چون جزئیات مهم است.

‌در دنیای امروز، انتخاب‌های درست و سنجیده، راز آرامش و زیبایی است. شودر با نوآوری در محصول، پرداختن به جزئیات، دقت در طراحی، ظرافت و زیبایی بصری، انتخاب را برای خانواده‌های ایرانی آسان و گوارا ساخته است. هنر دست صنعتگر ایرانی و طراحی نوین آلمانی به خلق محصولاتی سازگار با روح خانه‌ی ایرانی انجامیده که آرامش بصری محیط را تضمین می‌کند.
1398/06/16
عنوان رویداد
عنوان رویداد
عنوان رویداد

گزارشی از حال و هوای غرفه شودر در نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان

شیرآلات شودر در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران حضوری تاثیرگذار و پرقدرت داشت. در این نمایشگاه که از ۶ تا ۹ مرداد ۱۳۹۸ برگزار شد، شودر با رونمایی شیرآلات جدید «دانته» و همچنین نمایش محصولات توکار و دیگر محصولات تولید شده با جدیدترین فناوری‌های روز دنیا، از حضور بازدیدکنندگان در غرفه خود استقبال کرد.
1398/05/12
عنوان رویداد
عنوان رویداد
عنوان رویداد
عنوان رویداد

حضور شیرآلات شودر در نمایشگاه تخصصی معماری و طراحی داخلی

این نمایشگاه حدود دو هفته پیش در گالری آریانا برگزار شد. شما همراهان شودر می‎توانید جزئیات بیشتر این رویداد را در اینستاگرام شودر به صورت کامل تماشا و در وبلاگ، اخبار حضور شودر در رویدادها و نمایشگاه‌های آینده را نیز دنبال کنید.
1398/03/12
عنوان رویداد
عنوان رویداد
عنوان رویداد
عنوان رویداد
عنوان رویداد
عنوان رویداد

نمایشگاه صنعت ساختمان تهران97

این نمایشگاه یکی از معتبرترین و تخصصی ترین رویداد در عرصه ساختمان محسوب می شود که هر ساله متخصصان و فعالان این حوزه را گرد هم می آورد.
1397/09/09
عنوان رویداد

نمایشگاه آشپزخانه تهران97

حضور شیرآلات شودر در شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر تهران 97
1397/09/19
عنوان رویداد
عنوان رویداد
عنوان رویداد
عنوان رویداد

پویش قدردان آب باشیم در شهر شیراز

آیا به آبی که می نوشید، اندیشیده اید؟ سوره واقعه - آیه 68 آب به عنوان برکتی خدادادی که حیات می بخشد، زندگی را حفظ کرده و انسان و زمین را پاکیزه می گرداند. آب، مهمترین رکن توسعه صنعتی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی بوده و در تمامی بخش های زیست محیطی، نقش سازنده و غیر قابل جایگزینی دارد. با افزایش جمعیت و توسعه شهر نشینی و نیز افزایش تقاضا، دستیابی به آب بهداشتی، همگان را دچار مشکل کرده است.
1397/09/14
عنوان رویداد

زیبایی در جزئیات نهفته است

ما در شودر اعتقا داریم توجه به جزئیات در هر کاری، باعث ایجاد تفاوت و کیفیت خواهد شد. یکی از این کارها، طراحی خانه؛ محیط اطراف و به شکل کلی زندگی روزانه هرکدام از ماست. اگر این روزها سری به اینستاگرام بزنید، کمپین جدید و جالبی را می‌بینید که از اهمیت به جزئیات و خلاقیت در زندگی روزانه می‌گوید.
1397/09/03
عنوان رویداد