وبلاگ

Blog


همه مطالب


عیدانه به عاملین فروش شودر

عیدانه به عاملین فروش شودر

همزمان با فرا رسیدن نوروز ۹۹ و آغاز بهار طبیعت و به پاس همراهی و تلاش‌های عاملین فروش شیرآلات شودر به عنوان اعضای مهم و تاثیرگذار خانواده بزرگ شودر، عیدانه‌ای به این عزیزان اهدا شد.
1399/01/05
شودر ۲۸ ساله شد!

شودر ۲۸ ساله شد!

مفتخریم که از ۲۲ اسفند ۱۳۷۰ در کنار شما هستیم. اکنون در جشن ۲۸ سالگی شودر قصد داریم در راستای مسئولیت اجتماعی برند و با توجه به مسئله‌ی حیاتیِ کمبود آب در کشور، حمایت از آب‌رسانی به ۲۸ نقطه یا تجهیز ۲۸ مدرسه‌ی کمتر بهره‌مند از شیرآلات بهداشتی را تا پایان سال ۱۳۹۹ بر عهده بگیریم. شما می‌توانید با معرفی نقاط یا مدارس محروم در این راه ما را یاری کنید. کافی است اگر مدارس و مناطق کمتر بهرمندی در سطح کشور می‌شناسید، اطلاعات آن را در بخش نظرات این مطلب با ما به اشتراک بگذارید. ما نیز به رسم تشکر به تعدادی از شما عزیزان هدایایی تقدیم خواهیم کرد.
1398/12/25
روز مهندس مبارک

روز مهندس مبارک

مهندسین همیشه راهی خلق می‌کنند. در روز مهندس به سراغ مهندسین خلاق و سخت‌کوش شودر رفتیم تا با یک قدردانی کوچک، روزشان را تبریک بگوییم. ‌‌روز مهندس مبارک!
1398/12/10
چگونه با وجود تغییرات اقلیمی، قدردان آب باشیم

چگونه با وجود تغییرات اقلیمی، قدردان آب باشیم

تغییرات اقلیمی در سالهای اخیر باعث شده تا بحث کم‌آبی به شکل جدی‌تری پیگیری شود. در همین راستا آقای احمدی، نماینده فروش محصولات شودر در اصفهان از شیرآلات شودر، تاثیر پرلاتورهای کاهنده مصرف آب و نقش کمپین «قدردان آب باشیم» در بهبود الگوی مصرف آب صحبت می‌کند.
1398/12/04
شیرآلات «شودر» واحد نمونه استاندارد
بازدید عاملین فروش مشهد از کارخانه و شوروم شودر

بازدید عاملین فروش مشهد از کارخانه و شوروم شودر

در اولین روزهای زمستان ۹۸، کارخانه شودر میزبان گروهی از عاملین فروش شودر در مشهد بود. همراهان عزیز مشهدی شودر، ضمن حضور در کارخانه و بازدید از مراحل مختلف تولید محصولات، با مدیریت محترم مجموعه به گفتگو نشستند و به بحث و تبادل نظر پرداختند.
1398/10/10
بازدید عاملین فروش شیراز از شو روم و کارخانه شودر

بازدید عاملین فروش شیراز از شو روم و کارخانه شودر

آخرین روزهای آذر ماه، شرکت شودر در شو روم و کارخانه خود، میزبان جمعی از عاملین فروش شهر شیراز بود. عاملین فروش پس از یک نشست گرم و صمیمی با حضور اعضای هیئت مدیره شودر و گفتگو و تبادل نظر در ارتباط با مسائل مختلف عاملین و اهداف شرکت شودر، از کارخانه کارخانه شیرآلات شودر بازدید کردند.
1398/10/03
شب یلدا در کنار کارکنان شودر

شب یلدا در کنار کارکنان شودر

شب یلدا بهونه خوبی برای دور هم جمع شدن و شب نشینی در کنار خانواده و دوستانه. به بهانه این شب قشنگ، سراغ همکاران عزیزمون در کارخانه شودر رفتیم و ازشون پرسیدیم: دوست دارید در بلندترین شب سال کنار چه کسی باشید؟ راستی؛ شما چطور؟ دوست دارید شب یلدا رو کنار چه کسی بگذرونید؟
1398/09/30
بازدید رئیس محترم اداره کل صنایع تهران از کارخانه شودر

بازدید رئیس محترم اداره کل صنایع تهران از کارخانه شودر

جناب آقای صادقی و هیأت همراه، ضمن بازدید از کارخانه شودر، در مورد افق‌های پیش رو و برنامه‌های آینده این واحد تولیدی با مدیران شودر به گفتگو پرداختند. مسؤولان کارخانه شودر در جریان این بازدید به تشریح برنامه‌های بلندمدت شودر در زمینه طراحی و تولید محصولات جدید، توجه بیشتر به سلایق مصرف‌کنندگان، توسعه بازار و صادرات به کشورهای همسایه پرداختند.
1398/09/27
همایش بزرگ دوچرخه‌سواری بناب با حمایت شودر برگزار شد