وبلاگ

Blog


همه مطالب


چگونه سرویس بهداشتی زیبا و شیک داشته باشیم؟

چگونه سرویس بهداشتی زیبا و شیک داشته باشیم؟

این روزها داشتن یک سرویس بهداشتی زیبا و شیک هم به دغدغه ی انسان معاصر تبدیل شده است. درست است که دکوراسیون داخلی خانه و اتاق ها و آشپزخانه بیش از هر چیزی در معرض دید است و شما بیشتر در این فضاها قرار دارید اما سرویس بهداشتی هم نباید نادیده گرفته شود و باید چیدمان، نظم و دکوراسیون سرویس بهداشتی هم متناسب با دیگر بخش های خانه باشد.
1399/06/23
نکات خرید شیرآلات حمام

نکات خرید شیرآلات حمام

مانند خرید هر محصولی دیگر در زمان انتخاب شیر حمام باید به جنس آنها دقت کنید. شیرآلات انتخابی باید مقاوم و درعین حال زیبا باشند. جنس شیرآلات مرغوب و باکیفیت عموما از جنس برنج هستند.روشن است پرکاربردترین تجهیزات در حمام شیرآلات حمام هستند و بدون شیرآلات این بخش خانه کاملا بلااستفاده است. پس باید در انتخاب شیرآلات حمام به شدت دقت کنید تا محصولی که انتخاب و خریداری می‌کنید با این شرایط سازگار باشد.
1399/06/23
انواع شیرآلات آشپزخانه

انواع شیرآلات آشپزخانه

این روزها که داشتن یک آشپزخانه ی شیک و زیبا مهم و ضروری شده است و دکوراسیون آشپزخانه مورد توجه قرار می گیرد انتخاب شیرآلات آشپزخانه ای که علاوه بر کارایی خوب و مناسب زیبا هم باشد دارای اهمیت است.
1399/06/16
دکوراسیون آشپزخانه مدرن

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

فکر می­ کنید چه چیزهایی در زیبایی دکوراسیون داخلی بخش ­های مختلف خانه شما تاثیر دارد؟ شاید گمان کنید فقط مواردی همچون مبلمان است که در دکوراسیون خانه مهم و موثر است. ولی خوب است بدانید تجهیزات و وسایل مختلف و مورد استفاده در هر قسمت خانه مثل شیرآلات بهداشتی بر نوع دکوراسیون تاثیر مستقیم و یا حتی غیر مستقیم دارد.
1399/06/01
یک روش ساده برای تمیز کردن رسوب شیرآلات

یک روش ساده برای تمیز کردن رسوب شیرآلات

روش ها و محصولات خانگی و یا صنعتی مختلفی برای پاک کردن رسوب شیرآلات وجود دارند و با چند ماده و روش ساده مثل استفاده از محلول سرکه می توان به راحتی ظاهر شیرآلات را مثل روز اول براق و تمیز کرد.
1399/05/29
راه های جلوگیری از هدر رفتن آب
هنگام خرید شیرآلات به چه مواردی باید توجه کرد؟ قسمت سوم-آبکاری

هنگام خرید شیرآلات به چه مواردی باید توجه کرد؟ قسمت سوم-آبکاری

انتخاب و خرید شیرآلات با کیفیت و با کارایی مناسب برای منزل، دغدغه خیلی از صاحب‌خانه‌هاست. هنگام خرید شیرآلات برای قسمت‌های مختلف خانه خود از قبیل: آشپزخانه، حمام و توالت باید نکات و معیارهایی را در نظر بگیرید تا از خرید خود پشیمان نشوید. شودر معیارهای مهم و ضروری برای خرید شیرآلات باکیفیت را با شما در میان میگذارد تا بتوانید با توجه به این معیارها در خرید شیرآلات حرفه‌ای شوید.
1399/03/13
‌هنگام خرید شیرآلات به چه مواردی باید توجه کرد؟ قسمت چهارم-جنس شیرآلات

‌هنگام خرید شیرآلات به چه مواردی باید توجه کرد؟ قسمت چهارم-جنس شیرآلات

وقتی تصمیم می‌گیرید برای خانه خود شیرآلات بخرید یا اصلا وقتی مجبور به تعویض شیرآلات خانه خود هستید، با در نظر گرفتن چه معیارهایی خرید می‌کنید؟زیبایی، قیمت و .....هر کدام از ما روی یکی از این عوامل دست می‌گذاریم و در نهایت شیر مورد علاقه خود را انتخاب و خریداری می‌کنیم. اما آیا همیشه از خرید خود راضی خواهیم ماند؟ بخصوص خریدی مثل شیرآلات که انتظار داریم با یک بار خریدن، تا سالها به خرید دوباره آن فکر نکنیم. اگر به عوامل تاثیرگذار بر روی کیفیت و عملکرد شیرآلات، آگاهی و اشراف داشته باشیم قطعا هنگام خرید نیز با انتخابی درست، از نتیجه راضی خواهیم بود. در خصوص معیارهای خرید شیرآلات، پیش از این درباره عوامل مهمی چون کارتریج، پرلاتور و آبکاری صحبت کردیم. در این مطلب می‌خواهیم شما را با عامل مهم دیگری آشنا کنیم؛ جنس شیرآلات. با ما همراه باشید.
1399/03/13
هنگام خرید شیرآلات به چه مواردی باید توجه کرد؟ قسمت دوم-کارتریج

هنگام خرید شیرآلات به چه مواردی باید توجه کرد؟ قسمت دوم-کارتریج

وقتی تصمیم می‌گیرید برای خانه خود شیرآلات بخرید یا اصلا وقتی مجبور به تعویض شیرآلات خانه خود هستید، با در نظر گرفتن چه معیارهایی خرید می‌کنید؟ اولین معیارهایی که به ذهن همه می‌رسد طبیعتا زیبایی، قیمت و نوع شیرآلات است اما حقیقت این است که در شیرآلات مدرن امروزی، مثل شیرآلات اهرمی عوامل تاثیرگذار بیشتری کیفیت و کارایی را تضمین می‌کند. یکی از عواملی که باید هنگام خرید شیرآلات به آن توجه کنید، نوع مغزی و کارتریج شیر است. بد نیست بدانید که عمر شیرآلات بهداشتی، به کیفیت کارتریج و دوام آن بستگی دارد.
1399/03/12
هنگام خرید شیرآلات به چه مواردی باید توجه کرد؟ قسمت اول-پرلاتور

هنگام خرید شیرآلات به چه مواردی باید توجه کرد؟ قسمت اول-پرلاتور

انتخاب و خرید شیرآلات با کیفیت و با کارایی مناسب برای منزل، دغدغه خیلی از صاحب‌خانه‌هاست. هنگام خرید شیرآلات برای قسمت‌های مختلف خانه خود از قبیل: آشپزخانه، حمام و توالت باید نکات و معیارهایی را در نظر بگیرید تا از خرید خود پشیمان نشوید. شودر در این سری مطالب معیارهای مهم و ضروری برای خرید شیرآلات باکیفیت را با شما در میان میگذارد تا بتوانید با توجه به این معیارها در خرید شیرآلات حرفه‌ای شوید.
1399/03/11